להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית  >>  חדשות ועדכונים  >>  מפגש סרט- פרידות
מפגש סרט- פרידות
 

פרידות

רגע הלידה מסמן את הפרידה הראשונה שלנו; פרידה מהרחם החמימה, העוטפת והמכילה וכן גם פרידה מממד הרוח ממנו אנו ניתקים לפתע ושוכחים את מהותינו.
מאותו רגע חיינו שזורים בפרידות מסוגים שונים: אנו עוברים מינקות לילדות, מילדות לבגרות ומבגרות לזיקנה. אנו חווים פרידות מאנשים שונים, קרובים ורחוקים. לעיתים הסיבה היא גירושים, לעיתים מעבר של ארץ, לעיתים סיומה של מערכת יחסים ולרוב הסיבה היא מוות.
פרידה יכולה להיות מתקופה מסוימת בחיים, פרידה יכולה להיות ממקום או מארץ. פרידה עשויה להיות מתחום עיסוק מרכזי או ממקום עבודה, או אף מבעל חיים אהוב.
ישנן פרידות מרעיונות או צורות מחשבה וחיים שהאמנו בהן במלוא מאודנו וגם ממצב בריאותי וכניסה למצב חדש של חולי למשל.
כך שפרידות עשויות לחרוץ בנו תחושה עמוקה של נפרדות, של נתק בינינו לבין אחרים, בינינו לבין החיים ומשמעותם מה שגורם לבדידות, כאב וחוויה של נוקשות המתבטאת כרצון לביטחון ושליטה.

במפגש הבא בסדרה "ליווי לנשמה" נצפה בסרט היפני "פרידות". ניגע ביחד בחוויית הפרידה על זוויותיה השונות ונבדוק אם נוכל להפוך אותה למודעת, שלמה, מקודשת ואפילו חיונית להתפתחותנו. נגלה האם יכולה להיות "פרידה טובה"; כזאת שלא משאירה אחריה חותם שלילי, אלא מעשירה את חיינו ומגלה לנו עוד טפח מקסמם.לפרטים נוספים והזמנת מפגש:
הלה אשחר 052.3763486
thesoulsjourney@gmail.com


הלה אשחר
    thesoulsjourney@gmail.com

077-44-202-40

052-376-3486

צור קשר

לייבסיטי - בניית אתרים