להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית  >>  חדשות ועדכונים  >>  ליווי לנשמה סדנה וסרטים על חיים, מוות ואהבה
ליווי לנשמה סדנה וסרטים על חיים, מוות ואהבה
 

ליווי לנשמה
סדנה וסרטים על חיים, מוות ואהבה
סדרת המפגשים "ליווי לנשמה", היא הזמנה לגעת בצורה חדשה בנושא הרגיש של התמודדות עם מחלה קשה, אבל או אובדן וללמוד לצמוח מתוכם דרך התיווך של סרטי קולנוע.
אנו חווים מיתות, פרידות ומשברים לכל אורך חיינו, בין אם זה במערכות יחסים, מעברים ממקום למקום או בשינויים אישיים כאלה ואחרים. לרוב, אנו נוטים להימנע מהם כי הם עשויים להפחיד או להכאיב לנו, אך המצבים האלה הם הזדמנות מצוינת עבורנו להתפתח ולהכיר את עצמנו האמיתי- הנשמתי.

נצפה בשלושה סרטים אשר מציגים שלוש נקודות מבט שונות:
Lessons on Living- סרט דוקומנטארי על פרק חייו האחרון של מורי שוורץ, האדם שעליו נכתב הספר "ימי שלישי עם מורי", שכתב מיץ' אלבאום. זהו סרט ייחודי, ישיר ורגיש, בו מורי משתף אותנו בכנות, עדינות וחמלה בתהליכים אותם הוא עובר בזמן שהוא מתמודד עם מחלת עצבים ניוונית אשר בסופו של דבר מביאה למותו. הסרט לא הוקרן בארץ, והוא באנגלית (די פשוטה ומובנת) ללא תרגום.
פרידות- סרט יפני זוכה פרס האוסקר לסרט הזר הטוב ביותר. סיפורו של נגן צ'לו, שלאחר פיטוריו נאלץ למצוא עבודה חדשה. העבודה שהוא מוצא מתגלה כמשרד אשר עורך את טקסי הפרידה מהחיים- כמקובל בתרבות היפנית. זהו סרט על קירבה, הכרת תודה, יופי ומגע אנושי חם ועמוק.
הים שבפנים- סרט ספרדי בכיכובו של חוויאר בארדם. סיפורו האמיתי והנוגע ללב של ראמון סמפדרו, שנלחם במשך 30 שנה על זכותו למות. ראמון שהיה משותק בכול גופו ולא היה מסוגל לצאת ממיטתו הצליח לרגש ולשנות את חייהם של הסובבים אותו וזאת למרות רצונו העז לסיים את חייו כדי לא להמשיך ולסבול את השיתוק המלא ממנו סבל.

לאחר הצפייה נפתח את המרחב בינינו לשיתוף, הגות ותרגול בהשראת התכנים שעלו בסרטים בהנחיית הלה אשחר, מלווה ותומכת רוחנית לאנשים המתמודדים עם מחלות מאיימות חיים או הנמצאים בפרק האחרון של חייהם. מטפלת הוליסטית ומנחה בכירה בטכניקות 'האור הלבן'.


לפרטים נוספים והזמנת הרצאות ומפגשים:
052.3763486 077.4420240
www.thesoulsjourney.co.il
הלה אשחר
    thesoulsjourney@gmail.com

077-44-202-40

052-376-3486

צור קשר

לייבסיטי - בניית אתרים