להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> מייקל ניוטון

 

 

על מייקל ניוטון
 
מייקל ניוטון הוא בעל דוקטורט בפסיכולוגיה ומהפנט מוסמך. בזמן עבודתו כמהפנט גילה שהוא מסוגל להעביר את מטופליו אל מעבר להתנסויותיהם בעבר או בגלגולים קודמים ולעקוב אחר חייה רבי המשמעות של הנשמה בין הגלגולים.
ככל שהגיעו אליו יותר אנשים להתנסות ברגרסיה אל החיים שבין הגלגולים, הוא גילה שהם מתארים ביטויים דומים של עולם הרוח. לאחר התנסויות עם אלפי אנשים הוא פיתח מודל של העולם הנצחי שבו חיות נשמותינו, מודל אשר מאפשר לכל אדם להיפתח להיזכרות של חייו הנשמתיים.

ספריו תורגמו לעברית והם: "מסע הנשמות", "גורלן של נשמות" ו"החיים בין גלגולים – מדריך מעשי להיפנותרפיה דרך רגרסיה רוחנית".

אני בין הבודדים בארץ שהוכשרו לעבוד בשיטתו. הוכשרתי לכך בקורס אינטנסיבי על ידי המורה האמריקאית גב' לינדה בקמן, שהיתה מנהלת בית ספרו של מייקל ניוטון.

מטופלים מדווחים בסוף מפגש של חיים בן גלגולים על התעוררות של משמעות עמוקה, על כך שהם לראשונה באו במגע עם ידע תכליתי ומשחרר עבורם- שמעניק להם הסבר ותובנות רבות לגבי מסע חייהם ואתגרי הנשמה שהם לקחו על עצמם.


"ההתחברות לנשמתנו היא השלב הראשון בסולם המוביל אל הכוחות העליונים. כל ערוצי התקשורת המנטלית המשמשים אותנו כדי לתקשר עם אלוהים נמצאים תחת פיקוחן של הרוחותהמדריכות שלנו. גם להן יש רוחות המסייעות להן בשלבים גבוהים יותר בסולם. הסולם כולו מוביל אל מקור האנרגיה האינטליגנטית, כאשר כל שלב הוא חלק מן השלם. חיוני שאנשים יאמינו שקריאתם לעזרה תענה על ידי הכוחות העליונים שלהם....עלינו להאמין במה שאנו שומעים."


לקביעת מפגש כדי לטעום מהו חיבור לנשמה התקשרו 052.3763486 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
הלה אשחר
    thesoulsjourney@gmail.com

077-44-202-40

052-376-3486

צור קשר

לייבסיטי - בניית אתרים