להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> מסע הנשמה >> תאום עם החיים

 

 

תאום עם נסיבות החיים
 
יום אחד אנחנו מתעוררים ומגלים שאנחנו כמהים להשתחרר מתפישה קורבנית. אז אנו מבינים שאנחנו אחראים לעיצובם של חיינו, והמשמעות המיידית של זה היא שאנחנו ממש בוחרים את נסיבות חיינו, ממש רוצים בהם בדיוק כפי שהם. זה יכול להישמע ממש מעצבן ושערורייתי! כי המשמעות העמוקה של זה תהיה- העובדה שאנו לא נוכל להתלונן יותר על מה שיש לנו, העובדה שלא נוכל יותר להאמין שאנחנו מסכנים. אנו לא רק בוחרים את החיים כעת, אלא תמיד בחרנו אותם; גם את המשפחה, גם את הגוף וגם את נסיבות החיים בכללותם.
 
נלך צעד צעד, ונתחיל להבין שהגילוי של בחירה בנסיבות החיים הוא גילוי שמשחרר אותנו להיות מאושרים וחופשיים בתוך החיים, במקום מתלוננים, מסכנים וחסרי אונים.
"דרך הגילוי ש'אני נשמה', אני יכול להתמזג עם האינסוף, להתמזג עם אלוהים. אחד התרגולים המשמעותיים ביותר בנתיב הזה הוא ביטול האני הנפרד, ביטול המחשבה שמייצרת כל העת חיים אלטרנטיביים, לטובת ההבנה והחוויה הישירה שאני רוצה בחיים האלה יותר מבכל חיים אחרים, ואם זה היה תלוי בי לא הייתי משנה בהם דבר. העניין הוא להגיע לחוויה ישירה כזאת, כי אז מה שקורה הוא שהקונפליקט עם החיים נגמר. אבל הקונפליקט עם החיים נגמר כאן, משמעו שאני מתחיל דרך חדשה, שבה אני חי כנשמה. להיות ולחיות כנשמה בתוך הגוף פירושו קודם כל ולפני הכל לרצות את החיים האלה בדיוק כפי שהם יותר מבכל דבר אחר, יותר מכל אפשרות אחרת. לדעת שאם נחסיר אפילו טראומה אחת מגיל שלוש, אותה טראומה אשר מאמללת אותנו, אנחנו לא נהיה שלמים"
(שי טובלי)
מכאן להתעורר אל מסע הנשמה מתחיל להיות חוויה מרתקת ומרגשת ובואו נודה שגם מסתורית למדי. כי מכאן אנו מתחילים להבין שאין שום דבר שהוא טעות בחיים שלנו, שכל אירוע הוא מדויק לחלוטין, ושגם אם אנו לא מבינה אותו, אנו יודעים שיש לו סיבה עמוקה ותכלית. מרגע זה אנו הופכים לאמירת 'כן' מתמשכת לחיים, מתואמים איתם להפליא, אחד עם תנועתם, בזרימה אמיתית עם כוח החיים, ולא האירוע המכווץ והמתנגד שאנו כל כך רגילים להיות. כך אנו מתעוררים לתחילתם של חיים אותנטיים, שמשמעותם חיים ללא מחשבה- ללא מחשבה שמייצרת עבורנו אינסוף של מציאויות אחרות, מציאויות אלטרנטיביות. (מכירים את העיתון 'חיים אחרים'?)
המחשבה כל הזמן משתמשת ב'שילוש הקדוש': אילו, לולא ואלמלא...
אילו רק היה לי מספיק כסף, אז....
לולא אימי היתה נוטשת אותי בגיל 3 על המדרכה...
אלמלא אבי היה צועק עלי 'מטומטמת'...
אם רק היה לי ילד...
אנחנו יכולים לחייך עכשיו ולזהות את כל המשפטים אשר מאפיינים אותנו וכל כך מאמללים את חיינו. כי זה בעצם העניין- המציאות לא אשמה בדבר, המציאות לא עושה לנו כלום, זאת רק המחשבה שמספרת לנו שמה שיש כאן כל הזמן 'לא בסדר', ואפילו על ה'לא בסדר' אנחנו בד"כ מתלוננים, ש"אוקיי, זה טוב שיש לי אתגרים, אבל הייתי מעדיף אתגרים אחרים, 'לא בסדרים' אחרים".
כך שלהיות מתואם עם ההיגיון והמשמעות של נסיבות החיים הוא לא עניין של מה בכך, זה מוביל אותנו להתעוררות רוחנית אמיתית בממד החומר, זה גורם לנו להתחיל לחיות את הייעוד הראשוני שלנו כנשמה, אנו מתחילים לאהוב את החיים ולחיות אותה מתוך חדווה. דבר זה מוביל להתעוררות של כל התכונות אשר אנחנו בצדק נוטים ליחס לנשמה: שמחה, תום, התלהבות, חכמה, חמלה, שקיפות, כנות, אותנטיות ומעל הכל אהבה.
 ***
התחושה של תאום עם החיים מתעורר באופן טבעי כאשר אנו חווים את עצמנו כנשמה. המסע לחיים בין גלגולים מאפשר לנו להיזכר שבחרנו את הורינו, את האנשים הקרובים שילוו אותנו ואת האירועים המשמעותיים שיעצבו את חיינו. 
אני מזמינה אתכם לגלות שאינכם קורבנות, אלא ישויות עצמאיות בעלות יכולת בחירה.
אשמח להדריך אתכם צעד צעד אל עבר מפגש ישיר עם חיי הנשמה שלכם, לקבוצת הנשמות אליה אתם מחוברים, ואל המנחים והמדריכים שלכם.
הלה
 
 
 
 
 
 
  

 

 

 

הלה אשחר
    thesoulsjourney@gmail.com

077-44-202-40

052-376-3486

צור קשר

לייבסיטי - בניית אתרים