להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
האור הלבן לשחרור מטראומה
 
 
טראומה היא כל קטיעה של תחושת ביטחון שנוצרה בחיים שלנו כתוצאה מאירועים שונים ומגוונים.
המוח מייצר עבורנו תמונה של יציבות מדומה וכל אירוע מטלטל את השגרה הזאת נחווה כטראומה. כאשר זה קורה, הגוף והנפש נשארים פרוצים להשפעות לא מודעות שבראשן כאב. המודעות נעלמת ואנו הופכים חשופים להתגבשות מסקנות לא הגיוניות אשר בתורן הופכות לדפוסים מנטליים, רגשיים והתנהגותיים.
 

בעבודה לשחרור מטראומה אנו מסכימים לחוות מחדש את אותו אירוע; מחיים אותו בגוף, ברגש ובמחשבה. אנו לומדים לזהות במודע את ההטבעות והמסקנות שנוצרו בו וע"י התבססות בשדה של מודעות ערה ורחבה יותר מתירים את אותם קשרי-זיכרון, אותן מסקנות לא הגיוניות שנוצרו שם.
מכיוון שאנו יצרנו את אותן מסקנות – בידינו גם להבין ולמוסס אותן, תוך הרחבה של מודעות ונוכחות שהולכת וגוברת.
 

משנת 2000 אני מקדישה את חיי לעבודה עם אנשים שסובלים מהשפעתן של טראומות אשר נוצרו בשלבים שונים של חיינו, או מחיים קודמים.
אלה עשויות להיות טראומות מינוריות או טראומות חזקות ומטלטלות מאד. כך או כך, האדם הוא זה אשר קובע את מידת השפעתן על חייו ואני מלווה אותו צעד אחר צעד בזיהוי שלהן ותומכת ביכולת שלו לשחרר את עצמו מצללי-העבר.
 

סבל שנותר עקב טראומה, הוא סבל לא הכרחי אשר ניתן לעבוד איתו ולפתור אותו באופן מלא. כאשר אנו לומדים להיות בנוכחות מלאה בזמן של כאב קיצוני (גופני או נפשי) אני לא רק פותרים את העבר, אלא גם לומדים איך לא ליצור יותר הטבעות טראומתיות חדשות בהווה.
אנו לומדים לקחת אחריות מוחלטת על הסבל שנוצר ובעבודה באור הלבן לשחרור מטראומה יוצקים אל תוך האירוע פשר ומשמעות שמגלים את האירוע כחוויה בונה ומפתחת.
 
מונחים משתפים:

"זה תהליך עוצמתי. אני מרגיש כאילו ירד לי משהו מהלב - משהו שהיה שם שנים. התהליך שמזמין כנות מלאה לגבי מה שעברתי הוא מה שעוזר להשתחרר מהטראומה. בבת-אחת חוויתי הקלה". ח.כ בן 37


"הרגשתי שאני מתפוצצת מרוב אור, כאילו הוא יוצא מכל מקום בגוף ובעיקר מהמצח. אני יודעת עכשיו שאני ישות זוהרת ואני לא מפחדת יותר לפגוש שום מקום אפל בתוכי, כי בסופו של תהליך אני מגלה שהכל הופך לאור".  פ.מ בת 25אני מזמינה אתכם לקבוע איתה פגישה שבה בעדינות אקשיב לכם ואז אוביל אתכם אל דרך חדשה ומשחררת.
אורכה של כל פגישה הוא כשעתיים.

באהבה, הלה.
052.3763486
 
 

הלה אשחר
    thesoulsjourney@gmail.com

077-44-202-40

052-376-3486

צור קשר

לייבסיטי - בניית אתרים