להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 השפעות האור הלבן....

 

ע', מפיקה בת 36

כל מפגש עם האור הלבן מהדהד חודשים. כל ההנחיות שנתתי לעצמי אכן קורות. למדתי שלפני כל פרוייקט חדש שלי, אני מגיעה להשקיט את המחשבות ולהתחבר לחוכמה ולהנחיה האינטליגנטית שאני מוצאת בתוכי.
בעיקר אני אוהבת לעבוד עם טכניקת "השאלה" שדרכה אני מוצאת בהירות חדשה וגם הכוונה מדוייקת להמשך העשייה שלי.

בעקבות "ההחלפה להסרת דפוסים" אמרה: " מרגישה כמו מרכז שקוף שאין בו כלום...ומעליו כמו בצל של תלבושות שיכולות להמשיך ולהתקלף עד הנצח".

 

א', יועצת מס, בת 42

האור הלבן הציל את החיים שלי...המסע בעזרתו לא תמיד קל, כי הוא גורם לי לראות את כל מה שלא יכולתי כמעט 40 שנה. הגעתי בדיכאון ועם תרופות הרגעה ובכיתי כמעט ללא הפסקה. עכשיו, חצי שנה אחרי התחלת הטיפולים עם הלה, אני מרגישה אדם אחר. אני לומדת לכבד את עצמי, לאהוב ולהכיר את מי שאני באמת וגם למצוא בהתאם אנשים שאיתם אפשר לפתח מערכות יחסים טובות ובונות.

 

ר', מדריך, בן 28

אני מאושר שנפגשתי עם האור הלבן, שמיקד אותי בעיקר בשלב הבא אליו אני צריך לשאוף במסע לחיפוש האמת. הוא נתן לי כלים להכוונה ולליווי הרוחני להם הייתי זקוק כל כך. האור הלבן למדיטציה ולחוכמת הטבע, ממשיכים ללוות אותי במשך חודשים ולשנות את איכות ההתבוננות והחקירה שלי אל תוך המסתורין.

 

מ', מנהלת משרד, בת 45

ההחלפה להסרת הדפוסים, הצליחה להזיז אצלי דפוס שאיתו התמודדתי שנים רבות. הייתי בטוחה שאני העתק של אבי הקשוח והכעסן "ושנגזר" עלי להישאר כמוהו. המילים "אני טיפוס רגוע ושלוו" מונחות מולי על שולחן העבודה וכל המשרד לא מבין מה קרה לי....ואיך אירועים שנראו כמו בעיות עצומות ומעצבנות, הפכו למשהו שניתן לפתור אותו בנחת תוך מספר דקות.

 

ד', בת 80

הדבר שאני הכי אוהבת באור הלבן, זה להיכנס למרחבים החיוביים ולפגוש את היקום- שבשבילי הוא אלוהים, או הכל ולא כלום. זה מטעין אותי בהרגשות חיוביות; בתחושות של קסם, חסד, כמו "במרחבים" של 'עילאיות אינסופית' או 'התעלות' בהם אני פשוט מוצאת את עצמי. הדבר היחידי שחבל לי הוא שאני לא יכולה לחלוק את כל האושר הזה עם אף אחד חוץ מהמטפלת שלי....כי אף אחד לא מבין שאפשר להיות כל כך מאושרת בגילי.
מאז שהלה חשפה אותי לאור הלבן, הפכתי לאדם הרבה פחות מדוכא ועם הרבה פחות תשומת לב לכאבים שעשויים להטריד אותי.

 

 

 
 
הלה אשחר
    thesoulsjourney@gmail.com

077-44-202-40

052-376-3486

צור קשר

לייבסיטי - בניית אתרים