להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> שחזור גלגולים- ניסיון

 

 

שחזור גלגולים היא התרפיה העדכנית והמותאמת  ביותר לאדם בתקופה זו.                              התרפיה חובקת את מכלול זהותנו; הגופנית, הנפשית, הרגשית והרוחנית ושואפת להביא תחומים אלה להרמוניה, בריאות ופריחה.

בתקופה זו, בה קיימת התעוררות אל היותנו חלק ממכלול אשר נמצא בהתפתחות אינסופית, יש חשיבות רבה לכך שנתעורר כנשמות שאנחנו וניקח חלק פעיל בדרמת החיים.

הנחת היסוד של תרפיה זו היא בראייה שמקורן של בעיות נפשיות, רגשיות, גופניות או רוחניות היא בחוויות בלתי פתורות מן העבר.                                                                                                          בעיות כאלה יכולות להתבטא כמחלות כרוניות, כסימפטומים פיזיים (כמו כאבים או מחלות), או כדפוסים רגשיים בלתי פתורים, כמו פחדים, חרדות או אמונות המתבטאות בחשיבה מוגבלת ומותנת.               את החוויות ניתן לאתר, לחיות אותן מחדש ולעבדן באמצעות הטיפול.

בתרפיה דרך שחזור גלגולים המונח "עבר" מוגדר באופן רחב. חוויות העבר אינן משויכות רק לתקופת החיים הנוכחית, אלא מתפרסות אל תוך מרחב אשר כולל גם את תקופת ההיריון והלידה, חוויית העיבור, הזמן שבין תקופות החיים (עולם הנשמות) וכן את כל תקופות החיים הקודמים (גלגולים) שחיינו.

שחזור גלגולים באנגלית הוא Reincarnation ומשמעות המונח היא "חזרה אל הבשר", כלומר חזרה אל הגוף, להתגלמות מחדש. משמעות הדבר היא שחלק אינטגרלי מעצמנו (המודעות או הנשמה) שורד בכל פעם שהגוף מת.                                                                                                                  החלק המהותי בתרפיה זו מעורר בתוכנו את המודעות לעצמיות האותנטית הזו כדי ל פתח זהות עצמית ספונטנית, עשירה וספוגה במשמעות ותכלית.

התהליך הטיפולי מתבצע באמצעות חוויה טרנס היפנוטית. זהו מצב של מודעות עמוקה המאפשר כניסה אל תת המודע, וכן את התנועה בין הממדים.

כל פגישה נמשכת כשעתיים. הפגישה הראשונה מוקדשת לריאיון ביוגרפי ותכליתה לערוך היכרות עם הקושי  שאותו חווה האדם, וכן להתוודע לנסיבות החיים ולנושאים העיקריים שאיתם בא האדם במגע.

בפגישות הבאות, נצלול בכל פעם אל השורש בהם החוויות נטבעו, נחיה אותן מחדש, נעבור דרך תהליך ריפוי והפקה של תמצית הלמידה מתוך כל ארוע.

 

 

 
הלה אשחר
    thesoulsjourney@gmail.com

077-44-202-40

052-376-3486

צור קשר

לייבסיטי - בניית אתרים