להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

על הרגרסיה לחיים בין גלגולים
 
נניח לרגע שחלק בתוכנו אינו מת לעולם, ושלחלק הזה יש חוקיות ודרכים משלו להכיר ולדעת את החיים.
בממד החיים בין גלגולים נתוודע אל מסע הנשמה, אל העצמיות הגבוהה שהננו, אל יעודנו ותכליתנו כנשמות, אל המורים והמדריכים שלנו, אל סיבת החיים והמוות.
 
המסע אל החיים בין גלגולים ע"פ המודל שפיתח מייקל ניוטון, מאפשר לאדם להציץ אל ממד חיי הנשמה. זהו ממד חיי הרוח אותם הוא חי באופן ישיר, מיידי וחווייתי. מסע זה מאפשר תהליך היזכרות עמוקה בטבענו הרוחני, תוך גילוי של תכלית ויעוד חיינו בממד החומרי, כלומר זוהי היזכרות במשמעות
הבחירה שלנו להיות פה, בכדור הארץ.
רגע המוות הוא בעל הפוטנציאל הגדול ביותר להיזכרות ולשחרור. מסורות רבות עסקו במסתורין של הרגע הזה ובעולם שמעבר. הבודהיזם הטיבטי חדר עמוק אל תוך טבע האדם וההוויה ויצר את "ספר המתים הטיבטי" שהוא מעין מדריך שחרור לנשמה כדי להזכיר לה במה לבחור, מהן הסכנות להילכדות בבורות ואיך עליה לצאת ממעגל הסמסרה (מעגל הלידה והמוות). על פי המסורת הטיבטית המילה "בארדו" משמעה "גשר", והיא מתארת את מצב הביניים שבין המוות ללידה מחדש. האופן שבו המסע לחיים בין גלגולים מתרחש, מעורר בתוכנו את החלק הלא מודע ש"יודע" מהי משמעות המוות ואפילו מצפה לו – לרגע שבו טמון הפוטנציאל לשחרור רוחני עמוק. 
ממד הנשמה מעניק לנו פרספקטיבה רחבה לגבי הבחירות שלנו, ובאמצעות הבנת הממד אנו יכולים ללמוד לסיים סבל וקארמה של תקופות חיים רבות. הבנת ממד הנשמה מהווה הזדמנות לריפוי עמוק ולבוא במגע אותנטי עם הידיעה מדוע אנו בוחרים לחזור לכאן בגוף.
לכל נשמה יש מפגש שונה עם ממד זה והיא עשויה לעבור במספר "תחנות", כגון:
 
  • מהי ההרגשה של למות? מה רואים ומרגישים מיד לאחר המוות?
  • פגישה עם הנשמות המדריכות
  • פגישה עם קבוצת הנשמות איתה אנו מתפתחים והבנת תפקידנו בתוכה
  • פגישה עם ישויות נעלות
  • פגישות עם קרובים וחברים למסע אשר עזבו את הגוף
  • איך בוחרים גוף חדש להיוולד בו על כדור הארץ?
  • מטרת החיים ומשמעותם
  • למידה של ידע חדש
מטרתו העליונה של מסע זה היא הבאת האור אל הממד החומרי. ההקשר שאותו אנו חווים בממד זה גורם לנו להפסיק לרצות לברוח מפה, והוא יכול לאפשר לעצמנו, לאנושות ולפלנטה כולה לזרוח באורה של אפשרות לחיים ספוגי שלום, שמחה, אושר ואהבה.
הרגרסיה מתרחשת כאשר המטופל מונחה להיכנס למצב של טרנס-היפנוטי. זהו מצב בטוח לחלוטין שבו המטופל נשאר מודע להווה בזמן שהוא חווה היזכרות בממד הנשמה במקביל.
התהליך עצמו אורך כ-6–4 שעות.
כדי להיכנס למצב של רגרסיה לחיים בין גלגולים נדרשת התנסות קודמת בשחזור גלגולים.

******************************
 
עדויות של מטופלים

אסף, בן 30, ירושלים
"הלה תודה רבה. ככל שעוברות השעות מאז המפגש, אני מתחיל לקלוט איזה תובנות חדשות ומשמעותיות קיבלתי. תודה שוב. את כיוונת את הטיפול למקום של תובנות - ואני מגלה שזה מה שבאמת חשוב, ומה שילך איתי גם בעתיד". 


פנינה, בת 55, חיפה
"הדבר המשמעותי ביותר שנשאר איתי מהמסע אל עולם הנשמות - היא נוכחותו הזוהרת של המדריך. מאז הוא כאילו מלווה אותי בחיי לכל מקום. זה מעניק לי תחושה שאני כל הזמן אהובה, רצוייה ומוגנת, כאילו אור קטן מלווה אותי".

 

הלה אשחר
    thesoulsjourney@gmail.com

077-44-202-40

052-376-3486

צור קשר

לייבסיטי - בניית אתרים