להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> התרשמויות של מטופלים
 

 

 

בחודשים האחרונים התנסיתי בשיטת הטיפול של תרפיה דרך שחזור גלגולים, ואני רוצה לכתוב המלצה חמה, גם על המטפלת הנפלאה וגם על השיטה עצמה. 

אני חושבת שהדבר הכי גדול ומשחרר שאפשר לקחת מטיפול כזה (ושאני לוקחת ממנו) זה המתנה של להיזכר מי אני באמת. מבחינתי אחד הביטויים המוחשיים של ההיזכרות הזאת הוא היכולת לחיות את החיים ממקום של אהבה במקום ממקום של פחד.  הטיפול מאפשר לקלוט בצורה עמוקה מאד עד כמה אנחנו מונעים ופועלים באופן לא מודע מתוך פחד. עד כמה כל דבר, אבל באמת כל דבר בחיים- ספוג בפחד. אפילו הדבר הזה שמעצב את מערכות היחסים הכי אינטימיות שלנו, ושאנחנו נוטים לקרוא לו אהבה, הוא הרבה פעמים בעצם פחד בתחפושת של אהבה.

(עירית, בת 33, כפר חיים)

 

 

במשך תקופה לא קצרה"גלגלת" אותי הנה והנה ככדור משחק בידייך. מעולם לא יכולתי לדעת היכן כל מפגש יסתיים, וכך כל שחזור הפך להרפתקה.

אני רוצה להודות לך על כל מפגש ומפגש שהיה לנו בתקופה זו, על שאיפשרת ביקורים בממדים כה רבים ומגוונים, בסיטואציות מתוך פרקי חיים שלעולם לא הייתי מצליחה לדעת שהינם חלק מהווייתי. אני רוצה להודות לך על היכולת המופלאה שלך להקשיב, להיות נוכחת באמת בטיפולים, לדעת לתמרן ולהוביל אותי לאן שאני צריכה להגיע- כדי לראות את מה שמבקש להיראות. תודה על העדינות שבה דחפת אותי אל מעבר לגבולות הפחד, על האכפתיות האדירה שלך שדחקה בי לצמוח ולגדול מתוך האמת שנגלתה לפני במהלך השחזורים.

את עשוייה מהחומר הנדיר של מטפלים אמיתיים, כאלה שהייעוד שלהם הוא לעשות בדיוק מה שהם עושים. התהליך כולו פשוט קורה דרכך באופן מדוייק. אין לי ספק שעבודה איתך היא ברכה לחייו של כל אדם שהתמזל לו לנחות בקליניקה שלך.

(אילת, בת 39, פרדס חנה)

 

 

אני חייבת לשתף אותך בשיעור האחרון שהיה לנו בהנחיית הורים. המנחה סיפרה על התהוות הרגשות ועל מחסומים המונעים מאיתנו להתפתח ויוצרים הימנעות מפעולה. מצאתי את עצמי כל כך מזדהה, פשוט התחלתי לרעוד, ונזכרתי בכל הטיפול שעשינו עם יואב (כשהיה בן 5) כדי לתקן את חוויית ההיריון והלידה. שיתפתי את הקבוצה בסיפור האישי שלנו. כשהרמתי את העיניים ראיתי עשרה זוגות  עיניים דומעות. נתתי להם שיעור מעשי באיך אפשר לעזור לילד להשתחרר מטראומת היריון ולידה.

אני גם חייבת להודות לך על השינוי שחל בחיי אחרי הטיפול קצר- הטווח שאני עברתי. אני לא חושבת שאם הייתי פונה לטיפול אחר הייתי מסיימת אותו באותה צורה, שלא לדבר על הזמן המועט יחסית.   המטאפורה שמתארת בדרך הטובה ביותר את החווייה ותוצאותיה היא "נכנסתי עם שריון אבירים- ויצאתי עם חוטיני". הרגשתי שחרור כל כך נהדר. בסך הכל הגעתי לטיפול בטראומה לאחר תאונת דרכים, ובדרך שחררתי את כל המחסומים שבניתי במהלך חיי.

אם אי פעם מישהו יבקש ממך המלצות- שיפנה אלי.

כשאני ממליצה למישהו עליך, אני תמיד מרגישה שנתתי לו את המתנה הכי טובה, ומכאן הוא חייב להמשיך.

(אורית, בת 44, ירושלים)

 

ראשית, רציתי שוב להודות לך על חוויה שלא מהעולם הזה. חוויתי מסע מדהים ואני מרגישה שיש עוד הרבה מה לראות ולחוות. דרך ההנחיה שלך קיימת האפשרות להגיע לרבדים מאוד מאוד עמוקים של הנשמה ולהבין כל כך הרבה לגבי החיים. הנוכחות שלך וההובלה שלך את המטופל אל העולם הקסום של רובד הנשמה הנם בדרגה ממש גבוהה ובלעדיהם כנראה שהחוויה הייתה לגמרי שונה.
אני עוד אחזור להמשך התהליך, זה בטוח.

 (לילך, בת 31, נס ציונה)המסע שחוויתי בעזרתך שונה ומופלא מכל מה שהכרתי עד היום
אפשרתי לך להוביל אותי לעמקי נשמתי וגיליתי קשר הדוק ומדהים בין קשיים שאני חווה בהווה לבין חוויות מתקופות חיים קודמות.
התובנות מלוות אותי מדי יום ובהחלט שינו את השקפתי על החיים האלה!

תודה רבה לך על הרגישות, הסבלנות וההבנה!

(זהר, בת 34, קיבוץ משמרות)


אני נמצאת כבר כמעט חודש וחצי בארה"ב וממש שמחה לבשר לך שככל שהזמן עובר אני מרגישה מצויין
יותר ויותר.
הטיפול שלך ממש עבד. אין לי יותר את התחושות והמחשבות שהיו לי, אני מרגישה שבאמת הנחתי לעבר ואני מתקדמת הלאה.
אני מאושרת ,אין לי כל חרטות או געגועים לעבר או למה שקרה לי . עכשיו, אין כבר כל השפעה לשום גורם עליי
ממש מרגישה משוחררת!

אני כל כך שמחה שפניתי אלייך ועזרת לי המון!!!

הצלחתי סוף כל סוף לנווט בין שני העולמות שאני כל כך אוהבת ולהנות משניהם

 
ואשמח להמליץ עלייך בחום!

(ד' בת 56, ארה"ב, ישראל)

 

 ליצירת קשר עם הלה, וקבלת פרטים נוספים, מלאו את הפרטים ואחזור אליך בהקדם.

 

 

 

 

 


 


 


 
הלה אשחר
    thesoulsjourney@gmail.com

077-44-202-40

052-376-3486

צור קשר

לייבסיטי - בניית אתרים