להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
האור הלבן לשחרור מטראומה
האור הלבן לשחרור מזכרון נסתר
 
שתי הטכניקות: "האור הלבן לשחרור מטראומה" ו"האור הלבן לשחרור מזכרון נסתר" הן שתי טכניקות מתקדמות ועדכניות לעבודה עמוקה ומשחררת דרך רגרסיה מה שמכונה "שחזור גלגולים".
כאן אנו משתמשים במושג "זכרון נסתר" ולא "גלגולים" כיוון שאיש אינו יודע בוודאות מהו מקורם של זכרונות, מסקנות והטבעות שאגורים בתת-המודע שלנו.
יתכן שחלק מאותם זכרונות הם "בלתי אישיים" במובן זה שהם נובעים מתת-המודע הקולקטיבי שלנו, אין לדעת, ובכל מקרה אין זה משנה כלל. מה שחשוב הוא לתת לאותן תמונות-זכרון מטרידות לעלות, לחוות אותן מחדש באופן מלא- וכך גם להשתחרר מהן.

טראומות נוצרות בין אם בתקופת החיים הנוכחית ובין אם נוצרה הטבעה טראומתית בעקבות ארועים מתקופות חיים קודמות, בגלל הימנעות שלנו מסיטואציה מסוימת. המשמעות היא שלא הסיטואציה היא הגורם לטראומה אלא חוסר יכולתנו ונכונתנו להיות נוכחים בה באופן מלא. 
לכן, מה שאנו עושים בעבודה לשחרור מטראומה או מזכרון נסתר, הוא לשוב ולחוות את אותו ארוע, אלא שהפעם מתוך נוכחות מלאה- שהיא עצמה המרפא לזכרון הכואב שהוטבע בנו.
כאשר אנו הופכים לנוכחים באופן מלא; מבחינת הגוף, מחשבה והרגש, גם הזכרון עצמו יכול להשתנות ואפילו מתגלה כחלק חשוב ומשמעותי בתהליך ההתפתחות הכולל שלנו.
 
באור הלבן לשחרור מטראומה- אנו חוזרים לכל רגע בתקופת החיים הנוכחית, בין אם בינקות, ילדות, נעורים וגם בחיינו הבוגרים, כדי לשחרר את הווייתנו מהמסקנות שנוצרו באותה טראומה.
 
 באור הלבן לשחרור מזכרון נסתר- אנו חווים מחדש וחוקרים רגשות, תחושות ואמונות יסוד שלא מובנים לנו, וברור שקיימים בהכרתנו עוד בטרם נולדנו.

 

הלה אשחר
    thesoulsjourney@gmail.com

077-44-202-40

052-376-3486

צור קשר

לייבסיטי - בניית אתרים