להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


     
 
טכניקת האור הלבן להתעוררות הנשמה היא הזמנה למסע מרגש ומשנה חיים. במסגרתה אנו פוגשים את עצמנו כנשמה הייחודית שאנחנו, ובעזרת מורה חכם אנו נחשפים למסע המצפה לנו על פני האדמה. אחד המרכיבים הייחודיים של טכניקת האור הלבן להתעוררות הנשמה הוא היכולת שלנו לקדד מחדש מסע הנשמה שלנו לקראת הגלגול הנוכחי. אותו קידוד מאפשר לנו להתחיל את חיינו מחדש, להתבונן עליהם מנקודת המבט של 'תוכנית האב'- התוכנית הרחבה שמנהלת ומכוונת את מסע הנשמות וליצור שינוי אמיתי ומשמעותי בגישתנו לאתגרי החיים.
 
במפגש של האור הלבן להתעוררות הנשמה, אנו מקבלים את ההזדמנות לחזור ולהתמקם בזמן שלפני הגלגול הנוכחי שלנו ולצפות בו ממעוף הציפור, הפעם מתוך יכולת בחירה מודעת. באופן זה מתגלים בפנינו המשמעות והתכלית העמוקים שעומדים מאחורי כל אתגר, מאחורי כל נטייה של  האישיות וכל התנסות "קשה" לכאורה שמצפה לנו בחיים. כאשר אנו מבינים שהקשיים והאתגרים נוצרו על מנת שנוכל לצמוח ולהתפתח דרכם, הם מקבלים היגיון והקשר חדשים.
 
מוות נכון וטוב- הוא תוצאה של מסע אל עבר מודעות מלאה כנשמה. במהלך המסע המופלא באור הלבן להתעוררות הנשמה, ניתנת לנו ההזדמנות לפגוש את רגע המוות שלנו בחיים הנוכחיים ולעבור דרכו באופן מודע ומואר. בצד לימוד עמוק ויסודי, אנו חוזרים אל תקופת החיים הנוכחית לצורך אינטגרציה, המאפשרת לנו להמשיך במסע המקודש של חיינו ממקום קליל, מטוהר ומלא באור חדש.
 
 
בניגוד לטכניקות אחרות של האור הלבן, טכניקה זו אינה עובדת על נקודה אחת מסוימת אלא עובדת בצורה כוללת. לכן יש בה צורך תקופתי בלבד (לכל היותר פעם בחצי שנה) והיא מושלמת לימי הולדת או לתקופות מעבר משמעותיות בחיים.
 
 
 
     

הלה אשחר
    thesoulsjourney@gmail.com

077-44-202-40

052-376-3486

צור קשר

לייבסיטי - בניית אתרים