להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

 

 

 
אודותיי
 
 
שמי הלה אשחר ואני מטפלת באנשים דרך רגרסיה התפתחותית ושחזור גלגולים. אני מנחה את המסע אל החיים בין גלגולים על פי המודל שפיתח מייקל ניוטון.
 
בטיפול דרך שחזור גלגולים ובהנחיה אל המימד של 'החיים בין גלגולים' אני משלבת את הניסיון הרב שצברתי משך בשנים של  למידה וחקירה רוחנית עמוקה, שאותה התחלתי בתחילת שנות ה-90.
הטיפול דרך שחזור גלגולים 'מחזיר' אותנו שוב ושוב אל תוך הגוף. עובדה זו מאפשרת למטופל לחוות את האירועים באופן הוליסטי ומחובר לגוף, בשונה מתרפיות פסיכולוגיות אשר עובדות עם התת-מודע באופן שמנותק מהממד הפיזי. אפשר לומר שעד שהגוף לא משתחרר מטראומה או מזיכרון כואב ולומד להיות הרמוני בלעדיהם, עבודת הריפוי לא הושלמה.
יש לי ניסיון של מעל 30 שנה בעבודה עם ודרך הגוף; תרגלתי במשך כעשר שנים טאי צ'י וצ'י גונג, ואני עדיין מתרגלת יוגה ועוסקת במחול ותנועה.
עד לשנת 2013 הייתי מטפלת טווינה בכירה (טווינה – פיזיותרפיה סינית מסורתית). התמחתי בטיפול במבוגרים, ילדים ותינוקות, וכן בעבודה דרך מגע עם אוכלוסיות מיוחדות, כגון: נכים, נוער במצוקה וסיכון גבוה, וכן אנשים אשר סובלים מפיגור קשה.
בזכות הניסיון הרב פיתחתי יכולת הקשבה עמוקה לגוף שתורמת בעבודה עם מחסומים וסימפטומים פיזיים, מכיוון שהיא מעוררת בגוף את הפוטנציאל החיוני שטמון בו ומשחררת את הגוף לחיות בשמחה ואקסטאזה.
את הכשרתי בתרפיה דרך שחזור גלגולים קיבלתי מהמורים ההולנדים רוב בונטנבל וטינקה נורדגרף, שעומדים בראש בית הספר "Completion" המשגשג באמסטרדם. הם פיתחו ושכללו את התרפיה אשר נקראת Holographic Reincarnation Therapy"".
את הכשרתי בהנחיית המסע לחיים בין גלגולים קיבלתי מלינדה וארל בקמן ממרכז "RavensHeart" בבולדר, קולורדו. לינדה ניהלה את בית ספרו של מייקל ניוטון במשך שנים רבות עד שפרשה לדרך עצמאית אשר שמוסיפה עומק רוחני למודל אותו פיתח מייקל ניוטון.

בעבודת התרפיה ההוליסטית- רוחנית אני משלבת שיטות נוספות רבות עוצמה, אשר תומכות ומעצימות את מסע הריפוי וההתפתחות של האדם;
ביניהן האור הלבן, השאלה, העבודה ועוד.

 
ב-20 השנים האחרונות אני נמצאת במסע של חקירה רוחנית עמוקה, במהלכה התמסרתי למסתורין של המוות וההארה, שמשמשים כבסיס לעבודה דרך שחזור גלגולים.
 
                                        | שחזור גלגולים
 

 

                                                               

הלה אשחר
    thesoulsjourney@gmail.com

077-44-202-40

052-376-3486

צור קשר

לייבסיטי - בניית אתרים